Kurumsal Kimlik2018-12-17T20:37:11+00:00

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik; bir markanın ruhudur. Kıyafetidir. Prestijidir. İlk akılda kalıcı görüntüsüdür. Bu yüzden de önemlidir. Hedef kitlenize ve sektörünüze göre, firmanıza en uygun ve yaratıcı tasarımı yaparak markanızı oluştururuz. Kurumsal kimlik tasarımı; logo çizmek değildir. Kurumsal Kimlik bir markanın her şeyidir.

Etkili bir kurumsal kimlik tasarımı için, kullanılan görsel materyallerin şirket prestijine uygun ve markayı en doğru şekilde yansıtması gerekir. Bir markanın, piyasaya etkili şekilde girmesi veya var olan prestijini kuvvetlendirmesi için en önemli detay, görsel olarak nasıl bir etki yarattığıdır. Bu etkiyi arttırmanın en önemli yolu da doğru bir kurumsal kimlik tasarımıdır. Profesyonelce hazırlanmış bir kurumsal kimlik kılavuzu, markanın tüm prestijine pozitif değer katarak güvenilirliği ve akılda kalıcılığı artırır. Bu sebeple marka ve firmaların, iletişim stratejilerinde kurumsal kimlik kılavuzunun kesinlikle yer alması gerekir.

Siz de görsel kurumsal kimlik tasarımı ihtiyacınızı en verimlik şekilde karşılamak için ajansımız ile iletişime geçerek, detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.